News

Çarşamba, 03 Ağustos 2022 / Published in Web Design

Birçok şirket maliyetlerin azlığı kullanıcıların çokluğundan dolayı e-Ticaret sistemine geçmek istemekteler. Firmalar kendi e-Ticaret siteleri kurmaktansa başlangıç bayi sistemli çalışan Trendyol, N11, Hepsiburada vb. sitelerde satış yapmayı denemekte.. Peki hangi daha avantajlı?

Trendyol, Hepsiburada gibi web siteleri satış yönünden avantajlı olmaktadır çünkü; çok büyük bütçeler ile Google Reklamları vermekte ve her üründe önde çıkmaktalar.. Ancak beraberin bu reklam maliyetlerini müşterilerine yansıtmak durumunda kalmaktalar.. Fakat kendi e-ticaret sistemini kuranlar satışlardan %3 kadar komisyon verirken (kredi kartı kuruluşlarına) Trendyol, N11 vb. platformlarda %30’a (değişklikler gösterir) varmaktadır.

Bu yüzden kendi e-ticaret sitesi kuranlar google reklamı da vermeleri gerekeceğinden onu da maliyet hesaplarına katmaları gerekir. Ancak diğer büyük firmalar tercih edecekler yüksek komisyonu göz önünde bulundurarak fiyatlama yapmaları en doğru yaklaşım olacaktır..

E-ticaret site kurulumları için bizleri arayın..

0532 2519678 – destek@bilisimsan.net

Pazartesi, 26 Haziran 2017 / Published in Web Design

Alan adları (domain) birçok uzantıya sahip olmakla birlikte yoğun olarak .com olarak kullanılmaktadır. Ancak talebin çokluğu ve alan adı yetersizliğinden dolayı daha birçok uzantı geliştirilmiş ve yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Birçok ülke kendi plaka kodu ile uzantı oluşturmakta ve kullanmaktadır.

Alan adları tescilleri kısıtlı bir işlem olduğu için bu konuda yapılabilecek en avantajlı işlem erken tescil işlemi yapmaktır. Bilisimsan.net® olarak .com .net .org .com.tr .uk .eu .de .ch .fr .nl vb. onlarca daha uzantıyı müşterileri için tescil etmektedir.

Daha fazla bilgi için +905322519768 – destek@bilisimsan.net

Pazartesi, 26 Haziran 2017 / Published in Web Design

Çoğu yerde şirketlerin ama kişisel olarakta yaptırılan websiteler günümüzde özellikle şirketler için vazgeçilmez bir araç ve tanıtım ortamı olmaktadır. Hızla artan internet kullanımda tüketiciler, ürünler ve firmalar hakkında bilgileri öncelikle internet üzerinde toplamaktadırlar.

Bu doğrultuda kurumsal bir websiteye sahip firmalar müşteriler tarafından tercih sebebi olmaktadır. Özellikle görsel ve tasarımsal özellikleri yüksek olan websiteleri son kullanıcıların vereceği kararı ciddi oranda etkilemektedir. Şık ve kurumsal website tasarım ihtiyaçlarınız için bizlerden teklif alabilirsiniz..

0532 2519768 – destek@bilisimsan.net

Pazartesi, 26 Haziran 2017 / Published in Web Design

Google Reklamları artık en etkili reklamlar kategorisinde en üst sıralar yerleşmektedir. Bunun nedeni; TV, radyo, gazete, dergi, el ilanı ve hatta sosyal medya alanlarındaki reklamlar zoraki bir şekilde müşteri gösterilmeye çalışılırken Google® Reklamlarında kullanıcının araması sonucunda; aradığı ürünle alakalı reklamlar gösterilerek, hizmet/ürün arayan ile o hizmet veya ürünü sunan karşı karşıya gelmekte ve beraberinde işlem kısa sürede sonuç doğurmaktadır.

Beraberinde Google Reklamlarında objektif ayarlar yapılabildiği için, reklamlarınız istediğiniz bölge, şehir, ülke vb.. gösterilir, hizmet vermediğiniz yerde gösterilmez.. Aynı zamanda fazla iş olduğu durumlarda reklam dondurulup bütçe bekletilebilir veya bütçe miktarı artırılabilir. Sadece telefon araması sağlayan alt reklamları sayesinde günlük telefon dönüşleri yoğunlaştırılabilir.

Firmamız Google İş Ortağı olup müşterileri için profesyonel olarak Google Reklamları hizmeti vermektedir.

0532 2519768 – destek@bilisimsan.net

TOP